Bir Demet Nergis
Biz doğayı korudukça doğa da bizi korur.  

“BAŞARIYA ALKIŞ ve EMEĞE SAYGI” Ödülleri Sahiplerini buldu.
 
“BAŞARIYA ALKIŞ ve EMEĞE SAYGI” Ödülleri Sahiplerini buldu.
 
        Efecehaber- İstanbul / 30 Eylül 2017 Cumartesi  akşamı İstanbul Sanat Magazin kuruluşunun 5.Yılını muhteşem bir törenle kutladı.  
 
      
        Kemal Gönüleri’nin imtiyaz sahibi olduğu İstanbul Sanat Magazin, beş yıldır sanatı, sanatçıyı, kültür-sanat etkinliklerini destekliyor. Gerçekleştirilen programda  “Başarıya Alkış ve Emeğe Saygı” Ödülleri, edebiyat, sinema, müzik ve görsel alanlarda övgüyü hak eden değerlere dağıtıldı. 
          İstanbul Sanat Magazin’in 5.Kuruluş Yıldönümü nedeniyle gerçekleştirilen etkinlikte Bostancı Green Park Hotel Sergi alanında, İstanbul Sanat Magazin 2017 Karma Sergisi açıldı. 45  sanatçının resim, çini, fotoğraf  çalışmaları yer aldı. Sanat koordinatörlüğünü yazar, ressam Harika Ören’in yaptığı sergi açılışı ve kokteylden sonra ödül törenine geçildi.
 
.
         Sanat Koordinatörü ve sunuculuğunu  Akın Ok‘un üstlendiği ödül töreninde: İstanbul’da  ve Güney Amerika Turnesinde gerçekleştirmiş olduğu klasik müzik konserleri ile Türkiye’nin sesi İDSO-İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’na; Eskişehir’e bağlı Han ilçesinde sanatsal çalışmaları ile Rekreasyon Derneğine; Türkiye’nin pek çok yerinde 20. kez sergilenen“Öncü Kadınlarımız’’ sergisinin küratörü ressam Ülkü Cılızoğlu’na; Akyol Galerisi’’yle sanata hizmet eden, yurt içi ve dışında sergilenen “Mabetlerimiz” sergisinin küratörü Ayla Akyol ‘a;TRT’nin ‘’Akşam Sefası’’ program  solistlerinden Ayşe Ekiz’e; İstanbul Sanat Magazin‘in kurumsal sitesinin teknik işlemlerini yürüten Güçlü Gönüleri’ne ‘ne “Başarıya Alkış’’ ödülleri takdim edildi.
 
.
       İMOGA Müzesi kurucusu Prof. Dr. Süleyman Saim Tekcan; Ressam Prof. Dr. Ali Candaş; tiyatro dünyasından  Prof. Dr. Nurhan Tekerek;  Sanat Tarihçisi Prof. Dr. Tayfun Akkaya , eleştirmen, Püf Noktası program sunucularından  Hayati Asılyazıcı; besteci , piyanist, çok sesli müziğin duayeni, gururumuz Timur Selçuk;  müzisyen Erol Evgin; sinema yönetmeni Ertem Göreç; müteveffa müzisyen Erol Büyükburç ; gazeteciler Mustafa Mutlu ve Mustafa Dolu, gitarist Melih Güzel, ‘’Emeğe Saygı Ödülü’’ nü aldılar.
 
.
       Efecehaber/Birdemetnergis Kültür ve Sanat eki, İmtiyaz sahibi Harika Ören, Kemal Gönüleri’ne, sanata ve sanatçıya verdiği destek ve hizmetten dolayı  plaket verdi. Harika Ören ’’ Kurucumuz Kemal Gönüleri ile yazar ve fotoğrafçı arkadaşlarımızla beraber, sanata destek olup, sanatçıların yanında yer aldık. Duyurduk. Yazdık. Fotoğrafladık. Yayınladık.  Geniş kitlelere ulaştık. Bugün örnek olduğumuzu, sanat adına önemli çalışmalara imza attığımızı daha iyi fark ediyorum. Gönüleri’ne bizleri böylesine anlamlı bir çatı altında topladığı için teşekkür ederim. ‘’dedi. Kemal Gönüleri de ‘’İstanbul Sanat Magazin’e emeği geçen,  etkinliğimize destek veren  herkese ve  Harika Ören’e teşekkür ederken, Green Park Otelleri Yönetimi’ne de minnetlerimi iletirim’’ dedi.
        Ayrıca, İstanbul Sanat Magazin ekibine Akın Ok, Ahmet Gündağ, Anibal Güleroğlu, Bekir Kurt, Erol Ünal, Harika Ören, M.Demirel Babacanoğlu, Necati Mumay, Nihal Güres, Recai Oktan Şahika Öner, Vadullah Taş ve  Deniz Tokgöz’e ‘’Dayanışma Ödülleri’’ takdim edildi.  
 
 
.
          Sergiye eser gönderen sanatçılara da hatıra ‘’Katılım Plaketi ‘’sunulurken, Gökçe Billor Tanbur’u ve sesiyle,  Melih Güzel Gitarı ile davetlilere hoş dakikalar yaşattılar. Aylin Dönmez‘de bir şarkı ile geceye renk kattı.
         Beğeniyle izlenen İstanbul  Sanat magazin 2017 Sergisi  13 Ekim 2017 Cuma gününe kadar izlenebilecek.
 

 


Ekleyen Bir Demet Nergis
Tarih 6.10.2017 01:08:28
Yazdır Yazdır
Okunma 1763
Eklenen Yorumlar 
 • Diğer Başlıklar
 • ‘’CUMHURİYET’in IŞIĞINDA BEŞİKTAŞ’’ SERGİSİ AÇILDI
 • SO ART PROJECT & MUCİZEVİ YANSIMALAR
 • ’İKİ DOSTYÜREK, İKİ FIRÇA’’ Resim Sergisi
 • ‘’Zamansız, mekânız, yorumsuz’’ Bir Sergi
 • MARDİN’de İSTANBUL DÜŞLERİ
 • NEŞE SELİ BODRUM SERGİSİ
 • RENKLERLE İLK ADIM SERGİSİ
 • TATİL MODASI
 • Kuşadası ‘’HERYERDE HERKES İÇİN SANAT HAREKETİ ‘’
 • XXL ŞAPKALAR ALTINDA YAZ
 • Son : 10 Gösteriliyor | Devamı ->

   

         

  Bu websitesi 1360x768 pixel'de en iyi görüntüyü vermektedir. http://www.birdemetnergis.com/ ® 2013. Tüm Hakkı Saklıdır.      Site İçeriği İzin Almadan Kullanılamaz.   Tasarım: Linear Yazılım